וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הלוואה בתנאים טובים יותר מהבנק: קבלו הלוואה עד 150,000 ש"ח לכל מטרה

מוגש מטעם מקס הלוואות

9.1.2023 / 12:54

רבים מאתנו מכירים את המצבים שבהם אנחנו זקוקים להלוואה - לרכב חדש, חופשה שחלמתם עליה במשך שנים, או חלילה טיפול רפואי דחוף או כל סיבה כזו או אחרת

בני זוג עוברים יחד על חשבונות. dreamstime,
תוכלו לעשות בכסף כל שתרצו, לא תצטרכו להסביר מה הסיבה שלשמה אתם לוקחים את ההלוואה/dreamstime

חברת max מציעה לכם הלוואה אונליין בתנאים טובים יותר מהבנק ועד סכום של 150,000 ש"ח! את ההלוואה תוכלו לקבל בתוך 3 ימי עסקים בלבד ובלחיצת כפתור אונליין או דרך נציג - אין צורך במשכון נכס או רכוש, הצגת תלושי שכר או חתימה של ערבים!

תוכלו לעשות בכסף כל שתרצו, לא תצטרכו להסביר מה הסיבה שלשמה אתם לוקחים את ההלוואה.

כמה מהיתרונות של הלוואה מ-max:
- הלוואה חוץ בנקאית שלא מכבידה על חשבון הבנק ונותנת אוויר לנשימה
- תהליך מהיר ופשוט - הכסף בחשבון שלכם תוך 3 ימי עסקים
- הלוואה עד 150,000 ₪ - את ההחזר ניתן לפרוס עד 84 תשלומים

לאלו מכם שלא מכירים, חברת max היא אחת החברות הגדולות בארץ להלוואות חוץ בנקאיות,שמוכרת בעיקר בזכות כרטיסי האשראי המשתלמים שהיא מציעה וההטבות המפנקות הייחודיות רק לה. גם בהלוואות חברת max מציעה הלוואה משתלמת במיוחד - הלוואה בתנאים טובים יותר מהבנק!

מה היתרון בהלוואה חוץ בנקאית?

הלוואה חוץ בנקאית, כשמה כן היא, מסגרת אשראי נוספת שאינה קשורה למסגרת שיש לכם בבנק. סיבה נוספת היא שאין צורך בהגעה פיזית לחברה, את ההלוואה תקבלו אונליין או בשיחה עם נציג, תוכלו לפרוס את החזר ההלוואה ל- 84 חודשים כך שההחזרים יהיו לכם נוחים, בנוסף אין צורך בחתימות על מסמכים.

אז למה אתם מחכים, בדקו את זכאותכם להלוואה!

אי עמידה בפירעון ההלוואה / האשראי עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל | בכפוף לתנאי החיתום ולאישור המלווה: מקס איט פיננסים בע"מ | הפרסום אינו מהווה הצעה למתן אשראי ומקס רשאית לשנות את האמור בו בכל עת | הצעת ההלוואה תינתן בהתאם לנתוניו האישיים של הלקוח | כפוף לריבית מינימום של פריים + 2.5% | מותנה בהצגת מסמכים מאמתים אודות הצעה להלוואה או הלוואה פעילה שהתקבלה מהבנק | למצטרפים חדשים בלבד | ניתן לחלק ל 84 תשלומים הלוואות מעל 50,000 ₪ בלבד

מוגש מטעם מקס הלוואות
1
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully