הלוואה בתנאים טובים יותר מהבנק: קבלו הלוואה עד 100,000 ש"ח לכל מטרה

רבים מאתנו מכירים את המצבים שבהם אנחנו זקוקים להלוואה - לרכב חדש, חופשה שחלמתם עליה במשך שנים, או חלילה טיפול רפואי דחוף או כל סיבה כזו או אחרת

מוגש מטעם מקס הלוואות
01/07/2022
בני זוג. ShutterStock
בני זוג(צילום: ShutterStock)

חברת max מציעה לכם הלוואה אונליין בתנאים טובים יותר מהבנק ועד סכום של 100,000 ש"ח! את ההלוואה תוכלו לקבל בתוך 3 ימי עסקים בלבד ובלחיצת כפתור אונליין או דרך נציג - אין צורך במשכון נכס או רכוש, הצגת תלושי שכר או חתימה של ערבים!

תוכלו לעשות בכסף כל שתרצו, לא תצטרכו להסביר מה הסיבה שלשמה אתם לוקחים את ההלוואה.

כמה מהיתרונות של הלוואה מ-max:
- הלוואה חוץ בנקאית שלא מכבידה על חשבון הבנק ונותנת אוויר לנשימה
- תהליך מהיר ופשוט - הכסף בחשבון שלכם תוך 3 ימי עסקים
- הלוואה עד 100,000 ₪ - את ההחזר ניתן לפרוס עד 84 תשלומים

לאלו מכם שלא מכירים, חברת max היא אחת החברות הגדולות בארץ להלוואות חוץ בנקאיות,שמוכרת בעיקר בזכות כרטיסי האשראי המשתלמים שהיא מציעה וההטבות המפנקות הייחודיות רק לה. גם בהלוואות חברת max מציעה הלוואה משתלמת במיוחד - הלוואה בתנאים טובים יותר מהבנק!

מה היתרון בהלוואה חוץ בנקאית?

הלוואה חוץ בנקאית, כשמה כן היא, מסגרת אשראי נוספת שאינה קשורה למסגרת שיש לכם בבנק. סיבה נוספת היא שאין צורך בהגעה פיזית לחברה, את ההלוואה תקבלו אונליין או בשיחה עם נציג, תוכלו לפרוס את החזר ההלוואה ל- 84 חודשים כך שההחזרים יהיו לכם נוחים, בנוסף אין צורך בחתימות על מסמכים.

אז למה אתם מחכים, בדקו את זכאותכם להלוואה!

אי עמידה בפירעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריבית פיגורים והליכי הוצאה לפועל | כפוף לאישור ותנאי המלווה: max | ריבית מינימום של פריים + 3% | מותנה בהצגת מסמכים מאמתים אודות הצעה להלוואה או הלוואה פעילה שהתקבלה מהבנק | למצטרפים חדשים בלבד I ניתן לחלק ל 84 תשלומים הלוואות מעל 50,000 ₪ בלבד |

  • הלוואה
  • מקס
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully