חוזרים לטוס וליהנות! הסוד שחברות הסלולר לא רוצות שתגלו

מדוע עדיין נאלץ לשלם כל כך הרבה כסף על הסלולרי בחו"ל? חשוב לדעת על פתרון חכם שהולך לשנות זאת עבור רבים

מוגש מטעם WORLD8
03/08/2021
מדוע עדיין נאלץ לשלם כל כך הרבה כסף על הסלולרי בחו"ל?(צילום: 123RF)

לאחר תקופה לא פשוטה שעברה על כולנו אפשר סוף סוף לטוס וליהנות בחו"ל, אך מדוע עדיין נאלץ לשלם כל כך הרבה כסף על הסלולרי בחו"ל? קיים פתרון חכם שהולך לשנות זאת עבור רבים.

בדרך כלל לפני כל נסיעה לחו"ל, רובנו רוכשים חבילת חו"ל מחברת הסלולר בעלות של מאות שקלים, כך שאם נטוס עם בן הזוג נשלם כפול ואם גם ניקח את הילדים נשלם הרבה יותר, זאת עוד לפני שלקחנו בחשבון את החיובים הגבוהים על שיחות מקומיות בחו"ל, שבדרך כלל אינן כלולות בחבילת חו"ל, ואת החיובים הגבוהים בכל חריגה.

רוכשים באופן חד פעמי סים בינלאומי ומסתדרים בכל נסיעותינו לחו"ל(צילום: 123RF)

קיים פתרון חכם שחברות הסלולר לא רוצות שתגלו - רוכשים באופן חד פעמי סים בינלאומי ומסתדרים בכל נסיעותינו לחו"ל. כך שבמקום לשלם מאות שקלים על גלישה ושיחות מהסלולרי בחו"ל, לכל נוסע ובכל נסיעה, נשלם עשרות שקלים בודדים בלבד, ובמקום לחשוש מכל שימוש בסלולרי, נוכל לדבר ולגלוש חופשי בחו"ל, ללא כל אפשרות לחריגות וחיובים גבוהים בחשבון הסלולר בחזרה לארץ.

הסים הבינלאומי מציע פתרון זול ונוח שפועל מיד עם הנחיתה בחו"ל(צילום: 123RF)

אז מה עושים?

רוכשים בארץ לפני הנסיעה סים בינלאומי לשימוש רב-פעמי ונהנים ממחירים משתלמים בחו"ל, חסכון אדיר ושקט נפשי בחופשה. בניגוד לחבילות חו"ל היקרות של חברות הסלולר, שתקפות לעד 30 ימים, או לסים מקומי שמספק פתרון חלקי בחו"ל וגוזל זמן יקר למצוא אותו, הסים הבינלאומי מציע פתרון זול ונוח שפועל מיד עם הנחיתה בחו"ל ומגיע עם טעינות שהינן היחידות בשוק שתקפות למספר שנים! כך שהיתרה שלא נוצלה תשמש אותנו גם לנסיעות הבאות.

קיימים מספר סימים בינלאומיים שניתן לרכוש בארץ, כאשר הסים לחו"ל המוביל והנמכר בישראל, המשמש כבר עשרות אלפי ישראלים הוא של WORLD8, המציע מחירים שוברי שוק בחו"ל כגון: 5GB תוספת גלישה באירופה וארה"ב ב- 50 ש"ח בלבד, מאפשר לשמור על המספר הנייד, לשתף בוואטסאפ הקבוע, לדבר ולגלוש חופשי, מגיע אפילו עם סיכה להחלפת הסים ומאפשר ביצוע טעינות מחו"ל בשיחת חינם 24/7, טעינות שהינן היחידות שתקפות ל- 4 שנים! כעת לקוחות כל החברות יכולים פשוט לגשת לאחד מ- 550 סניפי דואר ישראל או לאתר החברה, כדי לרכוש באופן חד פעמי את הסים הבינלאומי WORLD8 ולהיות מסודרים בכל נסיעותינו לחו"ל.

הקלק כאן לרכישת הסים שלך לחו"ל במחיר מיוחד

הפתרון לנסיעות לחו"ל(צילום: WORLD8)
  • טיסה
  • כרטיס סים
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully