למה אנחנו סובלים מכאבי גב ואיך ניתן לטפל בהם בבית?

8 מתוך 10 אנשים חווים כאבי גב במהלך חייהם, אבל מאיפה הם מגיעים ואיך אפשר לטפל בהם? כל מה שצריך לדעת על אחת הבעיות הכי מדאיגות בשנים האחרונות, כולל דרכי טיפול יעילות במיוחד

מוגש מטעם בי קיור לייזר
18/08/2021

שימו לב לנתון המטורף הבא: על פי המכון הלאומי לבריאות, 80 אחוזים מכלל האוכלוסייה סבלו, סובלים או יסבלו מכאבי גב. 80 אחוזים, לא פחות. המשמעות היא ש-8 מתוך 10 אנשים חווה או יחווה כאב גב לטווח קצר או ארוך, והכאבים האלו משפיעים בצורה קשה על שגרת חיינו.

אבל למה אנחנו סובלים מכאבי גב מלכתחילה?

כבר עשרות שנים שרובנו יושבים כל היום. זה מתחיל בגילאים מוקדמים מאוד, אי שם בגיל 6 כשאנחנו מתחילים ללמוד בכיתה א'. קחו לדוגמה ילדים, שיושבים שעות ארוכות בבית הספר ולאחר מכן גם כשחוזרים הביתה - על שיעורי בית או מול הטלוויזיה. גם שנים קדימה, בגילאי העשרה ולאחר מכן גם אחרי צבא, כשמגיעים לשוק העבודה, רובנו ממשיך לשבת שעות על גבי שעות, מבלי לזוז ולהפעיל את השרירים.

טיפול בכאבי גב עם בי קיור לייזר(צילום: בי קיור לייזר)

בעקבות זאת, אנו מתחילים לאבד את הגמישות שלנו כבר בגיל צעיר; השרירים מתקצרים וכך מתחילים הכאבים השונים בגוף, ובעיקר בגב, מהסיבה הפשוטה שגוף האדם נבנה כדי לעמוד ולא כדי לשבת. עם השנים, בעקבות אותה ישיבה ממושכת וחוסר תנועה, אנו נהיים כפופים יותר ושרירי הרגליים, הכתפיים והגב מתקצרים אט אט. את אותם שרירים מכווצים, שבסופו של דבר משפיעים גם על הגב שלנו, חייבים לשחרר.

אז כפי שבוודאי הבנתם, ישיבה ממושכת היא אסון, לא פחות, והיא זו שגורמת לכאבי הגב. לכן, מומלץ לשבת פחות, ולזוז יותר; לצאת להליכות, להתחיל להתאמן (חדר כושר, יוגה, ריצות, אופניים ועוד) ולעשות הפסקות בזמן ישיבה ארוכה. בנוסף, למזלנו, כל אחד מאיתנו יכול כיום להפחית ולטפל בכאבים שונים בצורה נוחה ופשוטה, זאת באמצעות המכשיר החדשני בי קיור לייזר, הממתן כאבי שרירים תוך המרצת מנגנון ההחלמה הטבעי של הגוף. מדובר במכשיר חדשני, נגיש ומוכח מחקרית שמיועד לטיפול ביתי, ואלו הן רק חלק מהסיבות שהפכו אותו למוצר מבוקש במיוחד בשוק הישראלי. בניגוד לטיפולים אחרים, טיפול באמצעות בי קיור לייזר לא מצריך היערכות רבה; למעשה, ברגע שרכשתם את המכשיר, אתם יכולים להתחיל בטיפול ובהפחתת כאבי השרירים השונים בגוף שלכם.

כפי שבוודאי כבר הבנתם, כיום ניתן לטפל בכאבי גב בקלות וביעילות בעזרת בי קיור לייזר, הפועל באמצעות טכנולוגיית הלייזר הרך (טכנולוגיה חדשנית מעוררת את מנגנוני ההחלמה הטבעיים של הגוף).

נכון, רובנו לא יכולים להתפטר מהעבודה, לעבור למושב ולהתחיל לעבוד בעבודה פיזית בשדות. אבל על ידי שימוש במכשיר החדשני בי קיור לייזר, שזוכה לעוד ועוד המלצות מרופאים, ניתן בהחלט לנהל אורח חיים בריא יותר ועם הרבה פחות כאבים. הוא בטוח מאוד לשימוש, מגיע עם אחריות, לא פולשני, לא פוגע בעור ואם זה לא מספיק, ניתן להיעזר בשירות הלקוחות של החברה בכל נושא.

איך לטפל בכאבי גב בבית עם בי-קיור לייזר? עם הפיזיותרפיסטים בני בלילי ודני כרמל

אם גם אתם נמנים על חלק גדול מהאוכלוסייה שמבלה את רוב שעות היום בישיבה, אתם חייבים לבצע שינוי ועוד היום, לפני שיהיה מאוחר מדי. תתחילו לחזק את הגוף שלכם, להתחיל לזוז, להתאמן ולטפל בו. שלבו פעילות ספורטיבית, מומלץ מספר פעמים בשבוע, ביחד עם בי קיור לייזר - שהפך למכשיר מבוקש מאוד בשוק הישראלי.

היום מציעים לכם בבי קיור לייזר תקופת התנסות של 60 יום בתנאים מיוחדים, כדי שתוכלו לראות בעצמכם איך הכאבים נעלמים, כתבו את מספר הטלפון שלכם והשם ויחזרו אליכם מהחברה עם כל הפרטים!

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully