נובמבר סייל: ההזדמנות שלכם לנצח את הכאב

אחד מכל חמישה ישראלים סובל מכאבים כרוניים בלתי פוסקים. מבחינה פיזית זה כואב, מבחינה מנטלית זה מתסכל ובאין פתרון, עלויות הטיפולים נערמות. חודש הקניות הבינלאומי שחל בנובמבר נותן לכם סיבה טובה לשים סוף לכאבים ולהעניק לעצמכם מתנה לחיים

מוגש מטעם בי קיור לייזר
(צילום: בי קיור לייזר)

התמודדות עם כאבים כרוניים היא קשה וכואבת ולמעשה, על פי חברת הסקרים הבינלאומית NFO Worldgroup, אחד מכל חמישה ישראלים סובל מכאב כרוני, שנחשב לאחת המחלות הנפוצות איתן מתמודד עולם הרפואה.

לכאב הכרוני אין גיל או גבול ושליש מהסובלים ממנו הם בגילאי 30-50, אך ניתן למצוא גם צעירים יותר הסובלים מכאבים כרוניים שונים ועל פי הנתונים, רבע מהסובלים מכאבים כרוניים נמצאים בטווח הגילאים 18 עד 30.

למעשה, אין קבוצת גיל שלא סובלת מכאבים כרוניים, בצורה כזאת או אחרת. גב תחתון, גב עליון, עצם הזנב, ברכיים, כף רגל, הם רק חלק מהמקומות בגוף, בהם הכאב הופך להיות אורח קבוע ולא רצוי.

את ההשלכות לכאבים הכרוניים אנו מרגישים בכל מקום, הכאבים גורמים לקושי בביצוע פעולות שגרתיות בחיי היומיום שרק הולך וגובר, ועם הזמן, החשש והפחד, כמו גם ההימנעות מלהשתמש בגוף שלנו, מורגשים יותר ויותר.

גם ברמה המנטלית, לא פעם יתלוו לכאבים הכרוניים גם כאבי נפש, דיכאון או חרדה. לא מפתיע לגלות שגם האספקטים החברתיים, הכלכליים והתעסוקתיים נפגעים, בין אם כתוצאה מכאבים ישירים ובין אם בהימנעות ובחשש מביצוע פעולות.

בי-קיור לייזר: מנצחים את הכאב, מחזירים את השליטה

אתם יכולים להתנסות במכשיר בעצמכם עם תקופת ניסיון במחיר מיוחד, אך קודם, כדאי להסביר, איך המכשיר יאפשר לכם להחזיר את השליטה על הכאב, על הגוף, הזמן והכסף. לא עוד התעסקות בלתי פוסקת בקביעת תורים, שימוש בתרופות, כדורים או משחות, לא עוד זמן יקר שמושקע בטיפולים שונים, אלא פתרון אחד, נוח ובטוח שמאפשר להמשיך לחיות באכות חיים טובה.

מכשיר בי-קיור לייזר הוא קטן, נייד, קל ונוח, שמצריך מכם רק כמה דקות בודדות ביום, בכל זמן שאתם בוחרים. המכשיר לא רק יחזיר לכם את השליטה על הכאב, אלא גם את היכולת להתנהל ולחיות בלעדיו. מציאות נוחה יותר, בה תוכלו לטפל בכאב, מבלי להתעסק בו, לחשוב עליו ולהתנהל סביבו כל היום. עם טכנולוגיה מוכחת של לייזר רך החודר לעומק הרקמות, באופן לא פולשני וללא תופעות לוואי, תוכלו להשתמש במכשיר בכל מקום ובכל זמן שתבחרו. זה יכול להיות על הספה או במיטה, במלון או בבריכה. 6 דקות, פעמיים ביום. בשאר הזמן, פשוט תחיו.

(צילום: בי קיור לייזר)

המחקרים מוכיחים: הבי-קיור לייזר עובד

למעלה מ-2000 מחקרים כבר הוכיחו את יעילות השימוש בטכנולוגית לייזר רך לטיפול בכאב, פגיעות אורתופדיות, דלקות באזורים שונים בגוף, פציעות ספורט וכיבים מסוגים שונים.

יעילות מכשיר הבי-קיור לייזר נבחנה עד כה בשישה מחקרים בינלאומיים ייעודיים והראתה השפעה דרמטית שלו על הטיפול בכאב. עוד הצביעו המחקרים על רמת יעילות זהה לטיפול תרופתי, הפחתה של כ-50 אחוזים בכאב, מול 8 אחוזים הפחתת כאב בטיפול תרופתי וסגירה של למעלה מ-90 אחוזים בפצעים סוכרתיים.

השיפור הניכר שהראו שורת המחקרים הבינלאומיים והבשורה שהביא המכשיר למאות אלפי אנשים הסובלים מכאבים ופצעים שונים מסביב לעולם, איפשר את שיווק ומכירת המכשיר במדינות רבות ובהן אנגליה וקנדה, שם הוא משמש לטיפול במגוון בעיות נפוצות כמו כאבי צוואר, גב, גב תחתון וברכיים לצד טיפול בכוויות, צלקות, פצעי סוכרת, אקנה, כאבי ראש, שיניים ועוד.

מילה מהמומחים

בי-קיור לייזר הוא כלי שימושי למגוון רחב של בעיות כאב, מתאים כטיפול עיקרי או משלים ואינו כרוך בסיבוכים. עדיף שהטיפול בתסמינים יערך באמצעות המכשיר, מאשר בתרופות נוגדות דלקת לא סטרואידיות והזרקה מקומית", אומר פרופסור דניאל רייס, שנחשב לאחד מבכירי האורתופדים בישראל.

גם ד"ר חגי אמיר, מומחה בכיר בארץ ברפואה פיזיקלית ושיקום מצטרף אל פרופסור רייס ואומר: "יש הרבה ניסיונות שנעשו על פצעים קשיי ריפוי. בי-קיור לייזר עוזר בריפוי הפצע ומקל על הכאבים".

לא רק המומחים בישראל ממליצים על מכשיר הבי-קיור לייזר, גם ד"ר לארי לוקמן, רופא שיניים ממסצ'וסטס בארה"ב משתמש בבי-קיור לייזר דנטל פרו המיועד לטיפול בשיניים ובחניכיים וממליץ עליו בפה מלא. "כאבים כרוניים אמנם נגרמים מסיבות שונות, אך השיפור לאחר שימוש בשיטת הלייזר הרך של בי-קיור לייזר עקבי ביותר", אומר ד"ר לוקמן.

כשקר כואב יותר - וזה הזמן להיערך

אנשים שמתמודדים עם כאב, דלקות, כאבי מפרקים וכאב כרוני, מדווחים לעיתים קרובות על עליה בתחושת הכאב בחורף. תחושת כאב היא סובייקטיבית ומושפעת, בין השאר, ממצב פסיכולוגי, סביבה חברתית ותהליכים פיזיולוגיים, אבל לא רק. שני מחקרי ענק שנערכו לאחרונה בחו"ל, שכללו 3,000 ו-6,500 איש, בהתאמה והתפרסמו בכתבי עת יוקרתיים, מצאו כי עוצמת הכאב הכרוני ושכיחותו, הייתה גדולה יותר בחורף ובמזג אוויר קר. עוד התגלה במחקרים, כי אצל אנשים שקר להם, נתפסה שכיחות גבוהה יותר של כאבים במערכת שלד-שריר.

לסיכום, החורף פעמים רבות מביא עימו ירידה בפעילות הגופנית, עלייה בציפייה לכאב, ירידה במצב הרוח ושינויים בלחץ הברומטרי. כל אחד מאלה, עשוי להיות טריגר לעליה בשכיחות הכאבים ולהפוך את חיי היומיום שלנו להרבה פחות נוחים.

נובמבר סייל - תירוץ טוב לדאוג לגוף שלנו

מיליארד שקלים הוציאו הישראלים במהלך חודש נובמבר 2020, במה שנקרא חודש הקניות ואנחנו רק יכולים לשער שהסכום יגדל השנה. בתוך החגיגה הזאת, אנו מזמינים אתכם להעניק לגוף שלכם מתנה, אותה תוכלו להרגיש מדי יום. אתם מוזמנים לנצל את את מגוון ההטבות שאנו מעניקים החודש, למי שיבחר להתנסות במכשיר הבי-קיור לייזר.

בנובמבר מתכוננים לחורף. משקיעים בגוף ומנצחים את הכאב!

שימו סוף לכאבים עם מכשיר הבי-קיור לייזר - השאירו פרטים לקבלת המכשיר להתנסות של 60 יום במודל משתלם >>

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully