וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ככה תשמחו בחנוכה מאושפזים בבתי חולים - בלי עלות ובלי לצאת מהבית

מוגש מטעם לב חב"ד

1.12.2021 / 9:56

מבצע החסד של צעירי חב"ד שכובש את מחלקות האשפוז נמצא בעיצומו. אם ידוע לכם על מישהו שמאושפז כעת ואתם רוצים לשמח - אתם יכולים לפנות אליהם ולהעביר דרכם ערכת שי מהודרת לחנוכה היישר למיטת החולה

חנוכה זה חג של אור, שמחה, חברים ומשפחה - אבל לא עבור אלפי מאושפזים שנמצאים במחלקות בתי החולים השונים ברחבי הארץ בימי החג השנה. כעת יש לכם אפשרות לשמח אותם - בלי לצאת מהבית ובלי לשלם אגורה.

מיזם חסד מיוחד צובר תאוצה מרשימה ותגובות חיוביות זורמות כל העת. תחת הכותרת 'שליח לרפואה' מביאים שלוחי חב"ד את שמחת חג החנוכה למאושפזים במרכזים הרפואיים.

העיקרון גאוני בפשטותו: לב חב"ד, הזרוע הרפואית של ארגון צעירי חב"ד, קוראים לציבור הרחב - אם ידוע לכם על מישהו שמאושפז כעת ואתם רוצים לשמח, פשוט העבירו להם את פרטיו והם יביאו לו ערכת שי מהודרת לחנוכה עד מיטת האשפוז שלו.

לכם זה לא יעלה כלום, אפילו לא תצטרכו לצאת מהבית - ובכל זאת הצלחתם לשמח אדם חולה בחג.

אם ברצונכם לשלוח מארז שי למאושפז - הקליקו כאן : https://bit.ly/walla_levbot

שלוחי חב"ד, הפרוסים במרכזים הרפואיים ברחבי הארץ, מגיעים באמצעות מאות המתנדבים שלהם למיטת האשפוז של כל חולה עם ערכת השי. בלב חב"ד מספרים שהציבור הרחב כבר נענה בשמחה לאפשרות, ועיון באיחולים והברכות המצורפות לערכות השי מעלות דמעות של התרגשות. אנשים מהארץ וגם מהעולם שולחים איחולים חמים לקרובי משפחה שלא הייתה להם אפשרות לשמח בחג.

הרב לוי מנדלזון מנהל לב חב"ד מסביר: "כחסידי חב"ד אנו משלבים כאן את בקשתו-הוראתו של הרבי לשמח את המאושפזים במרכזים הרפואיים, יחד עם גישתו הידועה לנצל את כלי הטכנולוגיה לטובת הפצת התורה והמצוות".

ואכן - חידוש מיוחד בשכזה תחום הטכנולוגי הוא רובוט הווטסאפ שמאפשר בכמה הקשות על מסך הטלפון הנייד לשלוח את מארז השי המשמח לקרוב משפחה, חבר או מכר מאושפז, בקלות ובנוחות.

לשיחה עם רובוט הווטסאפ ושליחת מארז שי למאושפז ניתן להקליק כאן - https://bit.ly/walla_levbot

מוגש מטעם לב חב"ד
  • עוד באותו נושא:
  • חנוכה
  • חב"ד
1
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully