כמה עולה לטפל בכאבים ומהו הפתרון הזול שהוא גם הכי יעיל?

בחיפוש אחרי הדרך להקל על הכאבים הכרוניים אנחנו מוציאים כסף רב על שיטות שונות שמבטיחות שיעזרו לנו לטפל בכאב. אז כמה באמת עולים לנו הכאבים ומה הטיפול שנותן את התמורה הטובה ביותר למחיר?

מוגש מטעם בי קיור לייזר
02/12/2021

זה יכול להתחיל ככה פתאום. אתם מתעוררים בבוקר והגב כואב, או שאלו הברכיים, הצוואר או כל מפרק אחר בגוף. בהתחלה אתם מתעלמים, או עושים קצת מתיחות ומקווים שהכאב יעבור. אחר כך אתם מנסים משככי כאבים - אבל הכאב מסרב להעלם ואפילו מחמיר. ברוכים הבאים לסיוט - יש לכם כאב כרוני.

הכאב הכרוני מלווה אתכם בכל שלב ביום: כשקמים בבוקר, כשמתלבשים, מתרחצים, עובדים ואפילו במהלך השינה. מדובר במצב לא קל, בחיים עם סבל ולא מפתיע לגלות שרבים מהסובלים מכאב כרוני, סובלים בנוסף גם מבעיות בשינה, ולעיתים גם מדיכאון או בעיות פסיכולוגיות אחרות. כמה זה נפוץ? על פי סקרים שנערכו בישראל כ-20 אחוזים מהאוכלוסייה הבוגרת (בערך אחד מכל חמישה אנשים) מתמודדים מידי יום עם כאב כרוני.

זהו כאב שהסיבה לו לא תמיד ידועה, וברוב המקרים אין עבורו פתרון ממשי ומוחלט והסובלים ממנו מוצאים עצמם מחטטים את רגליהם ממרפאה למרפאה, מטיפול לטיפול - הכל מתוך תקווה למצוא את מה שיעזור להם לטפל בכאבים - או לפחות להקל עליהם.

טיפול בכאבי ברכיים. Supavadee butradee, ShutterStock
הסובלים מכאבים מוצאים עצמם מחטטים את רגליהם ממרפאה למרפאה(צילום: ShutterStock, Supavadee butradee)

טיפול בכאבים זה עסק יקר

כמו כל דבר בחיים - כשיש ביקוש יש גם היצע ועם התפתחות המודעות לכאבים הכרוניים התפתחה גם רפואת הכאב, שמציעה שלל דרכי אבחון וטיפול מגוונות מאוד, שמבטיחות להקל על המצב. אבל מעבר לאמינות הטיפולים הללו, אחת הבעיות הגדולות ביותר של הסובלים מכאבים כרוניים, הן העלויות של הטיפולים - אם יש לכם סבלנות לחכות לעיתים חודשים רבים עד שיתפנה תור בקופת החולים תגלו שהן מציעות רק טיפולים ספציפיים מאוד ולרוב לא מממנות טיפולים מורכבים יותר שיכולים לעזור לסובלים מהכאבים.

גם מי שמוכן ויכול להרשות לעצמו להשקיע את הכסף הנחוץ על מנת לטפל בכאבים בצורה פרטית מגלה שהמחירים מרקיעי שחקים ושברוב המקרים - זה ממש לא נגמר בטיפול אחד. בין טיפולי הידרותרפיה שבועיים, לפיזיותרפיה שיקומית ובין אלקטרודות המעבירות זרמים חשמליים לתרופות להקלת כאבים - טיפול בכאב ממוצע יכול להגיע לכמעט 3,000 ₪ בחודש (וזה עוד בלי לחשב את ההוצאות על הדלק, זמני ההמתנה, הפקקים, החניה וכמובן תופעות הלוואי של חלק מהטיפולים).

נמאס לכם להוציא כל כך הרבה כסף על טיפולים? הגיע הזמן לעבור לבי קיור לייזר! השאירו פרטים עכשיו ואחד מיועצי החברה יחזור אליך בהקדם

הפתרון? טיפול ביתי- חסכון של זמן וכסף

למזלנו, הטכנולוגיה המתקדמת לא פסחה גם על הניסיונות להפיג כאבים באמצעים ביתיים. במהלך 15 השנים האחרונות פותחו מכשירים ביתיים רבים שמציעים טיפול ביתי בכאבים, מרביתם פועלים בשיטת הלייזר הרך (Cold laser), שאמורים לעזור בבעיות הקשורות לכאבים ברקמות, בשרירים, בגידים ולסייע בהחלמה מדלקות. חברות רבות מציעות מכשירים בטכנולוגיות שונות ובמחירים שונים וקשה לדעת איזה מהם באמת עוזר ועל מה שווה להוציא את הכסף. לכן, אנשים רבים מהססים לנסות אופציות שונות ולקחת סוג של "הימור" שאולי, ואולי לא - יפתור את הבעיה, והבחירה הזו עשויה לגרום לייאוש אמיתי.

מזל שיש את בי קיור לייזר. מוצרי בי-קיור לייזר רותמים את טכנולוגיית הלייזר הרך, אשר הייתה זמינה עד לא מזמן רק במכונות נייחות יקרות במרפאות ומכוני כאב, למכשירים קלים וניידים, אשר מיועדים לשימוש ביתי יומיומי - עם סטנדרטים גבוהים, בקרה קפדנית, מקצועיות וטכנולוגיה מתקדמת, החברה ומוצריה ממוקמים בצמרת החברות הישראליות העוסקות בתחום הציוד הרפואי לשימוש ביתי.

אל מאות אלפי הלקוחות המרוצים בישראל ובמדינות רבות בעולם שכבר נעזרים במוצרי בי-קיור לייזר לטיפול בבעיות אורתופדיות, כאבים, דלקות, פצעים ופציעות ספורט מצטרפים רופאים בכירים בארץ ובחו"ל, שנעזרים במכשיר כנדבך רפואי חשוב בטווח האפשרויות הטיפוליות שהם מציעים למטופליהם. יותר ויותר רופאים גם ממליצים על מכשיר בי-קיור לייזר לטיפול בכאבי גב, כאבי ברכיים ובעיות אורתופדיות ומודים כי זהו טיפול אפקטיבי גם לטיפול בכאבים אורתופדיים, גם בכאבים כרוניים וגם לטיפול בדלקות, שהן מקור הבעיה. שלל מחקרים שונים הראו שהמכשיר יעיל בטיפול בכאבים במפרקים, וניתן להשליך מן התוצאות לכלל מפרקי הגוף - צוואר, כתפיים, כפות ידיים, חוליות הגב, ברכיים, אצבעות ועוד. למעשה, חוץ מבעיות כרוניות בגב ובברכיים המכשיר נמצא יעיל לטיפול גם בעוד כ-15 אזורים שונים בגוף.

הבי-קיור לייזר הוא מכשיר קטן, נייד וקל משקל, שמאפשר שימוש ביתי נוח ויעיל וניתן להעבירו בין בני המשפחה.. הוא מבוסס על פיתוח ישראלי חדשני ונחשב לפורץ דרך בארץ ובעולם בכל הנוגע לטיפול בכאבים ועושה שימוש בטכנולוגיית הלייזר הרך שמעוררת את מנגנוני הריפוי הטבעיים בגוף. המשמעות פשוטה: הפחתה בכאבים וטיפול בשורש הבעיה, באמצעות טיפול ביתי, טבעי וללא כל תופעות לוואי. והחדשות הכי טובות? הטיפול מתבצע באופן פשוט וקל, על ידי המטופל עצמו, בנוחיות ביתו מבלי לקום מהספה. אורכו של הטיפול כ-6 דקות, ורצוי להשתמש במכשיר פעמיים ביום על פי פרוטוקול הטיפול באזור הכואב. אם תתמידו בטיפול תרגישו בתוצאות בתוך זמן קצר.

מכשיר קטן, נייד וקל משקל, שמאפשר שימוש ביתי נוח ויעיל וניתן להעבירו בין בני המשפחה(צילום: בי קיור לייזר)

יתרונות הבי-קיור לייזר:

1. יעילות - הבי-קיור לייזר הוכח קלינית כמסייע בטיפול בכאבים ונמצא כטיפול יעיל ביותר. במחקר שנערך בספיאנצה - אוניברסיטת רומא, שהשווה בין טיפול תרופתי בכאב לבין טיפול בבי-קיור לייזר לכאבי מפרקים, הוכח כי השימוש בבי-קיור לייזר לשיכוך כאבי פרקים יעיל באותה מידה כמו הטיפול התרופתי.

2. ללא תופעות לוואי ידועות, ללא סיכונים - הלייזר הרך הוא בין הטיפולים הבטוחים ביותר בעולם. הוא אינו כרוך בכאב או בחשיפה לחום/קור, או כל אי נוחות גופנית ולשימוש בלייזר הרך לא תועדו כל תופעות לוואי או סיכונים בעוד שכידוע שימוש בתרופות מאופיין בתופעות לוואי, בחלקן קשות: בחילות, עייפות, עצירות, סכנת התמכרות, פיתוח עמידות, דיכאון ועוד.

3. נוחות השימוש - הטיפול במכשיר בי-קיור לייזר נעשה בקלות רבה על ידי המטופל, במקום ובזמן הנוחים לו, בעוד שלטיפולים האחרים יש לקבוע תור מראש, לפנות מקום מיוחד ביומן ולצאת במיוחד מהבית או מן העבודה.

4. הוצאה חד פעמית וחיסכון בכסף - בניגוד לשאר הטיפולים, המצריכים הוצאות חודשיות מתמשכות, כשרוכשים בי קיור לייזר ההוצאה היא חד פעמית על מוצר אחד שיכול לעזור לכל בני המשפחה. בנוסף, היום מציעים לכם בבי קיור לייזר תקופת התנסות של 60 יום בתנאים מיוחדים, כדי שתוכלו לראות בעצמכם איך הכאבים נעלמים.

בבי-קיור מבינים את הדילמה שלכם, ואת הפחד מלרכוש מכשירים או טיפולים יקרים שלא ישנו את המצב הקיים. לכן, הם מציעים לכם להתנסות במכשיר בתנאים מיוחדים, במחיר מוזל המתאים לכל כיס ובמודל משתלם למשך חודשיים, בהם תזכו להכיר את המכשיר, לבחון אותו ולהשתמש בו לאזור הכואב ולקבל את ההחלטה הנכונה - בלי דילמות, בלי ייאוש, בלי פחד ובלי חשש.

אז אם נמאס לכם להוציא כל כך הרבה כסף על טיפולים הגיע הזמן לעבור לבי קיור לייזר! השאירו פרטים עכשיו ואחד מיועצי החברה יחזור אליכם בהקדם

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully