רוצים כניסה בלעדית לפסטיבל מוזיקה אלקטרונית שכולו אנרגיות גבוהות?

XL מציג לראשונה את XL ELEMENTS - פסטיבל מוסיקה אלקטרונית בינלאומי בהשתתפות נבחרת דיג'ייז מובילים מהעולם שיופיעו עם סטים מיוחדים בלייב בשילוב חומרים מהרפרטואר העשיר שלהם. שימו לב, האירוע למוזמנים.ות בלבד ולא ימכרו כרטיסים. אז איך נכנסים? הנה כל הפרטים

מוגש מטעם XL ישראל
13/06/2022

מותג משקאות האנרגיה XL משיק לראשונה את XL ELEMENTS - כאשר סגנונות מגוונים של מוזיקה אלקטרונית נפגשים יחד לראשונה על במה אחת ומייצגים, כל אמן בדרכו את האלמנטים מהם נוצר היקום - אש, מים, אדמה, רוח/

את הפסטיבל הראשון יפתחו השמות הגדולים בסצנת חיי הלילה בעולם בהם: ARTBAT, Magdalena, Adana Twins, Magit Cacoon ו-Hard to Tell, עם סטים מיוחדים בלייב שישלבו חומרים מוכרים מהרפרטואר העשיר איתו הם מופיעים בעולם.

מותג XL מחובר לעולמות המוזיקה האלקטרונית כבר שנים רבות, ולוקח חלק משמעותי בבניית סצנת חיי הלילה בישראל והשנה, לראשונה, פותח המותג ליין משלו עם כמה מהשמות הגדולים בעולם לאירוע אקסקלוסיבי עם סטים שלא נשמעו קודם.

משתתפי הפסטיבל:

המוזיקה של ארטבאט מתנגנת כדרך קבע בסטים של האמנים הגדולים ביותר(צילום: XL ELEMENTS)

ARTBAT - הצמד האוקראיני ארתור ובטיש המוכרים הם הכוכבים העולים, העתיד וההווה הכי מסקרן של תעשיית הטכנו העולמית. המוזיקה של ארטבאט מתנגנת כדרך קבע בסטים של האמנים הגדולים ביותר כגון: סולומון, טייל אוף אס, ריצ'י הוטין, מסאו פלקס ועוד רבים. הם התוו את הדרך לאומנים, עשו אירועי ענק, הופיעו בכל רחבה ובכל פסטיבל נחשב בעולם והפכו להיות מצמדי הדיג'איים הדומיננטים שקיימים כרגע בגלובוס.

מגדלנה היא כבר אורחת קבע בפסטיבלים חוצי יבשות בזכות הטראקים והאומנות שלה.(צילום: Dynamic)

Magdalena - מגדלנה נולדה למשפחה מוזיקלית ונחשפה מגיל צעיר לתווים וליצירות מופת אלקטרוניות, כך שלא מפתיע שנדבקה בחיידק ופיתחה לעצמה סטייל ייחודי. במהלך השנים אותו סטייל שם אותה על הבמות הגדולות ביותר לצד אמנים מוכשרים וקהל משולהב. מגדלנה היא כבר אורחת קבע בפסטיבלים חוצי יבשות בזכות הטראקים והאומנות שלה.

אדאנה טווינס נותנים לכל מסיבה את רגעי הטירוף הנחוצים לה(צילום: http://www.adanatwins.com/)

Adana Twins - החל מרזידנסי נחשק במועדון הווטרגייט בברלין ועד לתיקלוטים בכל פסטיבל בעל שיעור קומה בדרום אמריקה, DGTL באמסטרדם, Melt בגרמניה, ספייס באיביזה וזו רק רשימה חלקית - אדאנה טווינס היו במקום הנכון ובזמן הנכון כאשר פרצו עם שורה של הפקות שנעות על המנעד שבין האוס מלודי ליודעי דבר, לבין מפלצות רחבה היסטריות שמקנות לכל מסיבה את רגעי הטירוף הנחוצים לה.

Magit Cacoon - מגית קקון היא ללא ספק אחד הדברים המרגשים ביותר שיש לישראל להציע לעולם. מייצרת מוזיקה חוצת יבשות, מנגנת בכל פסטיבל אפשרי ברחבי העולם ומשחררת להיטים בקצב מסחרר. אחרי ההחתמה בלייבל מוביל, היא גם פתחה לייבל משל עצמה לפתח בו את הדור הבא.

Hard to Tell - צמד הדיג'איים הישראלי שמשגע את הרחבות, הרבה מעבר להיות פרפורמרים יוצאי דופן, הם מנתבים את המוזיקה שלהם למקומות שמימיים, טכנו פרוגרסיבי שייחודי רק להם, שנותן קיקים שמרווים את הנפש ולשמוע את הצליל הבא.

אז איך נכנסים?

XL ELEMENTS יתקיים ב-14.7.22 בלייב פארק ראשון לציון. פתיחת דלתות בשעה 22:00 והמסיבה תימשך עד הזריחה. הכניסה תתאפשר למוזמנים ודרך אתר הרשמה עם פעילות ייעודית בלבד - ללא מכירת כרטיסים. ניתן להיכנס רק באמצעות זכייה בפעילות ייעודית באתר: www.xlelements.co.il.

  • XL
  • מוזיקה אלקטרונית
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully