מהפכה בעולם טיפולי הפנים: בינה מלאכותית וטכנולוגיית RF במכשיר ביתי מבית בי-קיור לייזר

לראשונה בעולם יש מכשיר ביתי שמציע טיפול רפואי-קוסמטי למיצוק עור הפנים והפחתת קמטים שמשתמש בטכנולוגיית גלי רדיו ובבינה מלאכותית המתאימה את הטיפול באופן אישי לפי מאפייני העור. ועכשיו - במחיר מבצע מיוחד

מוגש מטעם בי קיור לייזר
14/06/2022
שתי נשים משתמשות במכשיר AiGAiN. בי קיור לייזר,
בדיוק כמו שלכל אחד ואחת מאיתנו יש פנים ייחודיות - גם טיפולי הפנים חייבים להיות אישיים וייחודיים(צילום: בי קיור לייזר)

כל קוסמטיקאית תדע לספר לכם שלעולמות היופי נוספים בכל שנה עוד ועוד פתרונות טכנולוגיים חדישים המבוססים על שימוש באנרגיה וגלים מסוגים שונים, ושלטכנולוגיית גלי הרדיו (RF) יש יתרונות משמעותיים שהופכים אותה לאחת מהשיטות האפקטיביות והבטוחות ביותר בטיפולי הביוטי-טק. עכשיו, בזכות פיתוח מהפכני של המהנדסים בבי קיור לייזר, כל אחת ואחד יכולים להשתמש בטכנולוגיה המתקדמת הזו אצלו בבית ולא פחות חשוב - לחסוך לאורך זמן הרבה כסף.

הכירו את Aigain (אייגן), המכשיר הראשון בעולם שמציע טיפול רפואי קוסמטי ביתי המתבסס על בינה מלאכותית (AI) היודעת להתאים את הטיפול באופן אישי על פי מאפייני העור הייחודיים של כל אחד ואחת ומסייעת במיצוק עור הפנים ובהפחתת קמטים.

בדיוק כמו שלכל אחד ואחת מאיתנו יש פנים ייחודיות - גם טיפולי הפנים חייבים להיות אישיים וייחודיים, כי לכל אחד ואחת מגיע הטיפול שמתאים אך ורק לפנים שלו. וזה בדיוק מה שהמכשיר הרפואי-קוסמטי החכם הזה שמיוצר כולו בישראל מספק לכם - טיפול יעיל ומקצועי המותאם אישית למיצוק העור והחלקת קמטים בבית ובכל מקום. הוא מבוסס על טכנולוגיית RF ייחודית התומכת בבינה מלאכותית עם אלגוריתם ייחודי המאפשר טיפול המותאם באופן אישי לכל משתמש.

מכשיר AiGAiN(צילום: בי קיור לייזר)

מהי טכנולוגיית RF ואיך זה עובד?

במהלך הטיפול, המכשיר פולט גלי רדיו המומרים לאנרגיית חום, החודרת לשכבות הפנימיות של העור. האנרגיה זו מעוררת תהליך ייצור של קולגן שאחראי למיצוק ולגמישות העור בתהליך שנקרא Remodeling, שמסייע בהפחתת הופעתם של קמטים חדשים ובהחלקת קמטים קיימים תוך מיצוק ושיפור מראה עור הפנים. במהלך הטיפול יש למרוח אייגן ג'ל שמוליך גלי רדיו על מנת לאפשר חדירת אנרגיה לעור באופן מיטבי.

איך הבינה המלאכותית פועלת?

המכשיר מזהה בזמן אמת את אזור הפנים של המטופל ומחליט בכל רגע אלו שתי אלקטרודות להפעיל, על מנת לשחרר רמת אנרגיה אופטימלית לכל אזור טיפול. בדרך זו הוא מאפשר עומקים שונים של חדירת אנרגיה, הודות למבנה הא־סימטרי הייחודי של האלקטרודות הממוקמות בחלקו העליון. עומק החדירה לעור מחושב על פי המרחק בין כל 2 אלקטרודות שהמכשיר בוחר להפעיל בהתאמה אישית לפי מבנה הפנים הספציפי של המשתמש.

בנוסף הוא מודד את הטמפרטורה בתוך האלקטרודות בכל רגע נתון, לבטיחות מקסימלית ולטיפול אפקטיבי. הוא לומד וזוכר את המאפיינים הייחודיים (ההתנגדות החשמלית של עור הפנים) ובכך מדייק ומשפר את הטיפול האישי משימוש לשימוש.

המכשיר מזהה בזמן אמת את אזור הפנים של המטופל(צילום: בי קיור לייזר)

השפעות הטיפול

השפעה מיידית: מיד לאחר השימוש, בשל תגובת העור לחום, העור יכול להראות מתוח וזוהר יותר, עם מראה עור חלק יותר כבר עם סיום הטיפול.
השפעה לטווח הארוך: הפחתת קמטים ומיצוק עור הפנים עשויים להיות מורגשים כתוצאה מטיפול עקבי של מספר שבועות בהתאם לתוכנית הטיפול המומלצת.
השפעה מניעתית: השימוש במכשיר מסייע במניעת היווצרות קמטים חדשים.

ד"ר שרון טוראל, מרצה ומומחית למחול, שמשתמשת במכשיר אייגן (Aigain) כבר למעלה מחצי שנה לאחר שהיא חיפשה וניסתה כבר שנים רבות מכשירים שונים לטיפולי פנים ממליצה: "מהר מאוד התחברתי למכשיר הזה. גם מאוד פשוט לתפעל אותו, וגם אני רואה תוצאות. אחרי חודשים ספורים של שימוש אני רואה תוצאות טובות. אני בדרך כלל משתמשת באייגן בשעות הבוקר כשאני מול המחשב ועושה שלוש דקות בכל אחד מצידי הפנים - אני מורחת את הג'ל הספציפי למכשיר לפני השימוש ועובדת שלוש דקות על כל צד ושלוש דקות מסביב לפה שהוא רגיש יותר לקמטים וגם שלוש דקות על המצח. אפילו בן הזוג שלי טוען שיש נראות טובה יותר לעור הפנים והרבה אנשים שואלים אותי מה אני עושה - ואני אומרת להם שאני משתמשת ב- Aigain ואני ממליצה בחום".

רוצים גם אתם להאט את השפעות הזמן בצורה חכמה, שמתאימה בדיוק לכם? לרגל ההשקה ניתן לרכוש ערכה מלאה של מכשיר Aigain במבצע היכרות מיוחד ובהנחה משמעותית.

walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully