וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

בעל עסק או יזם? זו הדרך שלך לקבל בקלות ויזה או גרין קארד לארצות הברית

בשיתוף Visa to America

20.10.2022 / 10:19

בשנים האחרונות נפתחו מספר אפשרויות חדשות לבעלי עסקים או יזמים שרוצים לבנות לעצמם עתיד בארה"ב, אבל כדי לקבל ויזה עם אישור עבודה ומספר ביטוח לאומי, ישראלים חייבים הכוונה וייעוץ כדי להבין איך המערכת האמריקנית פועלת

איש עסקים בניו יורק. Adobe stock, Envato Elements Item,
רוצים לגור ועשות עסקים בארצות הברית? צריך לדעת איך/Adobe stock, Envato Elements Item

עבור ישראלים המעוניינים להעתיק את חייהם לארצות הברית הדרך לקבלת ויזה או גרין קארד היא לא פשוטה. אבל עבור ישראלים שרוצים לעשות עסקים או להשקיע בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות ישנן מספר אופציות חדשות שיכולות לפתוח להם הרבה דלתות - אך חשוב שתדעו מהי הוויזה הנכונה לכם.
אנשים רבים שמנסים את מזלם בארצות הברית אינם מכירים את החוקים ולא יודעים שיש דרך מסוימת וברורה לכל אחד, בכדי לקבל ויזה או גרין קארד. ישראלים שלא מכירים את מגוון האופציות הקיים לרשותם, נכנסים לעיתים לבעיות מול הרשויות והולכים לאיבוד בשלל הטפסים והשלבים השונים שצריך לעבור.

כדי שזה לא יקרה גם לכם אתם צריכים להכיר את חברת Visa to America - חברה המורכבת מצוות של עורכי דין ואנשי מקצוע בארה"ב, שעוסקים במלאכת הנפקת ויזות ותושבות קבע לארה"ב כבר יותר מ-31 שנה. החברה שמה לה למטרה לעזור לאנשים, בפרט ישראלים, לקבל ויזות שהייה חוקיות וגרין קארד. הם מתמחים בעיקר בוויזות עם סיכויי הצלחה גבוהים. שכוללות אישור עבודה ומספר ביטוח לאומי, המאפשר קניית רכב, קניית בית, הלוואות עסקיות ועוד.

ב- Visa to America עובדים על מתן ויזות חוקיות, תוך כדי דקדוק ומעורבות בפרטים הקטנים, והיא עושה עבור הלקוח את כל העבודה הקשה: "הויזות שאנחנו עובדים איתן, יכולות לתת לישראלים עתיד טוב יותר וחוקי בארה"ב. ישראלים חייבים הכוונה וייעוץ כדי להבין ולעבוד עם המערכת האמריקנית. כדי להכיר את המערכת הזאת מבפנים, צריך לחיות בארה"ב משך זמן של שנים רבות, ואנחנו יודעים איך המערכת עובדת, ויודעים כיצד לפעול על מנת למנוע טעויות ולעזור לישראלים שרוצים לבנות לעצמם עתיד עסקי בארה"ב".


אז מהן סוגי הוויזות שמבטיחות מעבר בטוח וחוקי לארה"ב?

גרין קארד לארצות הברית. ShutterStock
גרין קארד לארצות הברית/ShutterStock

E-2 Visa: ויזה לעסק לֹיזמים עם השקעה נמוכה יותר

זוהי ויזה הניתנת לחברות מתחילות או קיימות עם השקעה קטנה יותר, והיא מיועדת לעסקים שונים. למעשה זוהי ויזה שמיועדת לאנשים שמעוניינים לפתוח עסק ויזמים , שיש להם את היכולת להשקיע סכומים יחסית נמוכים, שנעים מ-80 אלף ל 100 אלף דולר ומעלה . המומחים של חברת Visa to America אומרים שסיכויי ההצלחה שלה הם כמעט מאה אחוז והיא מיועדת לאנשים שיש להם רצון ומוטיבציה להצליח בעסק בארצות הברית.

פרט חשוב שיש לקחת בחשבון שמקורות ההשקעה יכולים להיות גם מבניי משפחה( לא כהלוואה*) והמועמד אף מראה את זה בחשבון הבנק של החברה בארה"ב - הוא יכול לקבל את האישור וליהנות מהויזה.

השלבים בדרך: בחלק הראשון, מוקמת חברה חדשה, החברה חייבת להיות מסוג מסוים ונדרשות פעולות מסוימות להבטיח שהחברה עומדת בתנאיי ההגירה, לאחר מכן קבלת מספר מס לחברה, והכנת תוכנית עסקית שמותאמת לעסק להשקעה ובעיקר להגירה, את התוכנית העסקית אותה המועמד נדרש להציג לרשויות נעשית בעזרת צוות מובחר של דוקטורנטים מהאוניברסיטאות הכי טובות בארה"ב, וביניהן ברקלי ,ייל והרווארד.

צוות שעוסק אך ורק בהכנת אלפי תוכניות עסקיות בשנה ,תוכניות עסקיות להגירה.

בשלב הקמת החברה בארה"ב, חשוב לבין את הפרטים השונים: איך מקימים חברה, באיזו מדינה כדאי להקים אותה (כיוון שהמיסים והחוקים שונים בין המדינות השונות בארה"ב), איך חוסכים מיסים, איך מגנים על הבעלים מפני תביעות ועוד. המומחים של VISA TO AMERICA עושים את כל התהליך יחד עם הלקוח, מקימים לו חברה בצורה מסודרת ומסייעים לו עם כל הניירת מול הבנקים. חוסר ידע בפעולות הבירוקרטיות הללו עלול להוביל לתוצאות הרות גורל בהמשך: "בארה"ב, אם עשית פעולה לא נכונה עם החברה, אפילו אם היא נובעת מחוסר ידע - אתה עלול להסתכן בתביעות אישיות, ולכן אנחנו עושים את העבודה הזאת ומוודאים עבור הלקוח שהוא מגן על עצמו מכל הבחינות" הם מסבירים.

בסוג הוויזה הזאת, בעל העסק מקבל מספר ביטוח לאומי אמריקאי (Social Security Number) כבר כשבועיים לאחר קבלתה. גם בן או בת הזוג שלו יכולים לקבל מספר ביטוח לאומי, מה שמקל על ההתנהלות מול בתי הספר קבלת רישיון נהיגה השכרת או רכישת נכס ובניית קרדיט . הויזה הזו היא לשנתיים ואחריהן היא מתחדשת - כל עוד העסק קיים. אם הלקוח נאלץ לסגור את העסק מכל סיבה שהיא, מומלץ מאוד לפתוח עסק חדש.

זוהי ויזה מצוינת שהאפשרות לקבל אותה לא הייתה קיימת לישראלים עד מאי 2019, והרבה אנשים לא מודעים לה. חברת Visa To America חוסכת לכם את הטרטורים והמומחים שלה מכירים את כל האותיות הקטנות שעלולות להכשיל את המהלך. "אנחנו לא רק עוזרים בהקמת החברה ובקבלת הוויזה, אלא אפילו יוצרים עבור המועמד קשרים עסקיים עם חברות גדולות בארה"ב. הרשתות הגדולות בארה"ב מעוניינות לעבוד עם חברות מבוססות - ולכן החדירה לשוק היא יותר קשה, אנחנו עוזרים ללקוחות שלנו בבניית מערכת יחסים עסקית עם חברות גדולות".

דרכון אמריקני על מפת העולם. Adobe stock, Envato Elements Item,
בעל העסק מקבל מספר ביטוח לאומי כבר כשבועיים לאחר קבלת הנויזה/Adobe stock, Envato Elements Item

EB3 Visa: ויזה ישירה לגרין קארד לעובד בכל תחום מישראל

ויזה נוספת שהחברה עוזרת בהשגתה היא ויזת 3EB, שלמעשה מובילה לגרין קארד. "המון ישראלים וישראליות היו בעבר מתחתנים עם אמריקנים או אמריקניות כדי לקבל גרין קארד. במקרים שבהם הנישואים היו פיקטיביים ולא אמיתיים - התיקים הסתבכו והגיעו למצב של תהליך גירוש או גררו הוצאת כספים במשך שנים על גבי שנים..עד לפני כמה שנים היה מדובר במסלול ייסורים בכדי לקבל גרין קארד, היום, עם הויזה הזאת, גם בעלי מקצוע פשוטים, כמו פקיד ופקידה, יכולים לקבל גרין קארד עוד לפני שהגיעו לארה"ב", מסבירים בחברה - בתנאי שיש עסק בארה"ב המעוניין להעסיק אותם.

"הויזה הזאת מדהימה", אומרים בחברה, "ההתחייבות היחידה של המועמד - לעבוד שנה שלמה במקום העבודה שאליו התקבל".

לקבלת הוויזה הזו ישנם חמישה שלבים, כששלושה מהם מתקיימים במשרד העבודה, ושני השלבים האחרונים מתנהלים או בארץ או כבר בארה"ב מול רשויות ההגירה. בשלב הראשון של הגשת הניירת, המעסיק מבקש להביא את העובד לארה"ב כעובד קבוע, ומצהיר את רמת השכר שהעובד ירוויח.

לאחר מכן, על המעסיק לפרסם את העבודה ב"לוח דרושים", בכדי לוודא שאין אף אמריקני אחר שמתאים לתפקיד, במקום העובד המבוקש מישראל. החברה פועלת לפי הנהלים ומפרסמת את הצעת העבודה במשך שני ימי ראשון תוך 30 ימים. השלב השלישי הוא הגשת הבקשה: "עורכי הדין שלנו כותבים את כל הבקשה ומגישים אותה למשרד העבודה. משרד העבודה מוודא שלחברה יש את היכולת הפיננסית לשלם את השכר של העובד, ושלעובד יש את התפקיד המתאים. לאחר סיום התהליך מול רשויות ההגירה, העובד יקבל את הגרין קארד, כשהוא מתחייב לעבוד בתפקיד לפחות שנה" - כלומר שברגע שהתקבלה הוויזה, רק צריך להתחייב לעבוד במשך שנה שלמה בחברה המדוברת, ובתמורה מקבלים גרין קארד קבוע ישירות ל-10 שנים.

תיירת בניו יורק. Adobe stock, Envato Elements Item,
רק צריך להתחייב לעבוד שנה שלמה בחברה, ובתמורה מקבלים גרין קארד ל-10 שנים/Adobe stock, Envato Elements Item

ויזת L1: מעבר בין חברות

הויזה הזו מאפשרת לחברה זרה, למשל ישראלית, להעביר עובד או מנהל לארה"ב לחברה אמריקנית הקשורה אליה באופן חוקי, כמו למשל חברת-בת שלה או סניף הנמצא שם. מדובר בקטגוריה מיוחדת לחברות שניהלו עסקים בארה"ב ב-12 החודשים האחרונים וייעודה. לקבלת הוויזה הזו יש קריטריונים מאד מדוקדקים, הן כלפי החברה והן כלפי העובדים המתניידים.

הוויזה הזו מתאימה גם לחברות ותיקות וגם חדשות, אולם במקרה של חברה חדשה, תידרשו להציג תכנית עסקית, עם תחזית כלכלית של לפחות חמש שנים ותוכניות העסקה עתידיות. בין היתר תידרשו להגיש מסמכים כמו חוזה שכירות למשרדים, חשבון בנק על שם החברה האמריקנית ועוד.

העובדים המועברים חייבים להיות במעמד של מנהל, או שכירים בעלי ידע ייחודי שמיועדים לעבוד בתפקיד ניהולי או בתפקיד המחייב ידע שכזה. בנוסף, עליהם להוכיח ותק של לפחות 12 חודשים רציפים בחברה הישראלית. ויזת L1 מוענקת לתקופה ראשונית של 1-3 שנים עם הארכות אפשריות של שנתיים בכל פעם, ועד לתקופת שהות מקסימלית של שבע שנים.

תמונה פנורמית של סנטרל פארק במנהטן. Adobe stock, Envato Elements Item,
המיסים והחוקים שונים בין המדינות השונות/Adobe stock, Envato Elements Item

IE Visa: ויזת יזם בינלאומי

הויזה האחרונה והפופולרית, שיצאה ממש לאחרונה היא Visa IE - International Entrepreneur. "זוהי ויזה חדשה שמתאימה לישראלים מתחום ההייטק, או בתחומים אחרים שלא חייבים להשקיע כסף ושגייסו סכום ראשוני", מסבירים המומחים של Visa to America . "הנשיא ג'ו ביידן אישר אותה ממש לאחרונה. מקבלים אותה לחמש שנים, מבלי להשקיע כלל - וזוהי ויזה נהדרת למי שהצליח לגייס כסף להשקעה".

ויזת היזם מתבססת על עסק חדש שאדם רוצה לפתוח בארה"ב, מבלי שהוא המשקיע: המועמד צריך להראות שהוא מביא עסק חדש לארה"ב שיכול ליצור מקומות עבודה חדשים, שהוא קיבל 250 אלף דולר ממשקיע פרטי או מאה אלף דולר מארה"ב, ושהוא מחזיק בלפחות 10 אחוזים מהחברה.

הוויזה מתאימה לתחומים שונים כמו הייטק, בנייה, קוסמטיקה ועוד. חשוב מאוד לדעת שלאחר 30 חודשים מרגע קבלת הוויזה, המועמד צריך להראות הכנסות של חצי מיליון דולר או שיצר לפחות חמישה מקומות עבודה חדשים.

עוד מסלול ויזה לעסקים שאיתו עובדת החברה הוא ויזת ה-5EB. מדובר במסלול המיועד למיליונרים, בו יש להשקיע בין 900 אלף דולר ל 1.8 מיליון דולר, וכך לקבל ישר את הגרין קארד.

כדי לדעת איזו ויזה מתאימה לכם ולקבלת עזרה להשגתה - פנו אל חברת Visa to America

מספר טלפון: 03-912-6102

בקרו באתר www.E2VisatoAmerica.com

WhatsApp 1-202-951-0802

בשיתוף Visa to America
4
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully