וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הטכנולוגיה המהפכנית לטיפול בכאבים אושרה ע"י ה-FDA לשימוש ביתי

בשיתוף Solio

7.2.2024 / 2:52

ניסיתם את כל הטיפולים אך עדיין סובלים מכאבי גב, מפרקים, כתף או רגליים? עיברו לטיפול בגלי רדיו. האנרגיה המוכחת לטיפול בכאב חודרת לעומק הרקמות ומטפלת בכאבי שרירים, דלקות ומפרקים באופן יעיל - וכעת מכשיר ביתי ייחודי משלב 3 סוגי אנרגיות לפתרון עוצמתי נגד כאב

כמעט כל מי שסובל מכאבים כרוניים, כאבי מפרקים, דלקות מפרקים, כאבי שרירים, כאבי גידים, כאבי גב, כאבי צוואר או כאבי כתף, ברכיים ירך וקרסול - כבר נתקל לבטח במכשירים ביתיים לטיפול בכאב מסוגים שונים. הטכנולוגיה המתקדמת לא פסחה גם על הניסיונות להפיג כאבים באמצעים ביתיים.

במהלך 15 השנים האחרונות פותחו מכשירים ביתיים לטיפול בכאבים, מרביתם פועלים בשיטת הלייזר הרך (Cold laser) שאמור לעזור בבעיות הקשורות לרקמות, שרירים, גידים והחלמה מדלקות. אולם אם נבדוק לעומק, נמצא שבבתי חולים ובמרפאות כאב נמצאת בשימוש טכנולוגיה אחת שבאופן משמעותי בולטת מעל כולן. טכנולוגיה זו משתמשת באחת האנרגיות המוכחות ביותר לטיפול בכאב: אנרגיית גלי RF - גלי רדיו.

מדוע גלי רדיו RF כה יעילים לטיפול אמיתי בכאב מפרקים ושרירים?

הסיבה הראשונה והעיקרית נעוצה בעובדה שגלי ה-RF ידועים ביכולתם לחדור לעומק הגוף. עובדה זו, מעניקה לגלי הרדיו את הבכורה כמקור אנרגיה אפקטיבי המסוגל להגיע לאזור השריר או המפרק הכואב ולטפל בו. אנרגיית גלי ה-RF מספקת חימום עמוק של רקמות שריר, עצם ומערכות עצביות. הפעולה מגבירה את זרימת הדם ומעוררת את מערכת הריפוי הטבעי של הגוף.

גלי רדיו הם קרינה אלקטרומגנטית, ובעת שהם משמשים לריפוי כאבים הם מעודדים תהליכים ביולוגיים חיוביים בגוף, הן ברמה התא והן ברמת הרקמה. בין השאר - ייצור וחידוש קולגן (החלבון המשמש מרכיב קריטי בסיבים המצויים ברקמות חיבור כגון עור, עצמות, גידים, כלי דם ועוד). טכנולוגיית גלי הרדיו אף מעודדת הבראה של רקמות שריר פגועות. יתרה מכך: יישום גלי רדיו לריפוי כאב נמצא יעיל במיוחד כאשר טיפולים תרופתיים (כגון תרופות נוגדות דלקת) נמצאו לא יעילים לטיפול בכאב ושימוש בגלי רדיו לטיפולים בכאב הפך בשנים האחרונות לפופולרי במיוחד.

כעת, הטכנולוגיה ששימשה את המרפאות טיפול בכאב, פיזיותרפיסטים, ובתי חולים בישראל אושרה למכירה, כמכשיר לטיפול ביתי לקהל הסובל מכאבי מפרקים, דלקות מפרקים, כאבי שרירים, כאבי גב, כאבי צוואר, כאבי כתף או כאבי ברכיים.

סוליו אלפא קיור פלוס. סוליו,
סוליו אלפא קיור פלוס/סוליו

המכשיר נקרא סוליו אלפא קיור פלוס והוא המכשיר היחיד שמשלב בו זמנית בכל טיפול 3 טכנולוגיות מוכחות לטיפול בכאבים - ויש לו פטנט רשום על כך.

• טכנולוגית גלי RF - גלי רדיו החודרים לעומק הגוף, מחממים רקמות שריר, עצם ומערכות עצביות ומעוררים את מערכת הריפוי העצמי של הגוף להקלה משמעותית על הכאב. לעומת גלי רדיו אשר נמצאים בשימוש במכוני הכאב בבתי החולים, טכנולוגיית גלי הרדיו במכשיר הסוליו אלפא קיור משתמשת בג'ל מוליך להחדרת הגל לעומק הרקמות. התחושה של חום יוצרת הקלה בפני עצמה אך מה שחשוב יותר היא החדירה לעומק הרקמות, הגברת זרימת הדם והטיפול באזור הפגוע.

• טכנולוגית גליIR - גלי אינפרא אדום המסייעים בזרימת דם בשכבות העליונות של העור להפחתת דלקתיות ולעידוד התחדשות.

• טכנולוגיית LLLT - גלי לייזר רך פועלים על גבי השכבה החיצונית של העור ותפקידם עידוד האצת ריפוי ופעילות תאים עליונים.

אלפא קיור פלוס. סוליו אלפא קיור פלוס, אתר רשמי
המכשיר היחיד שמשלב בו זמנית בכל טיפול 3 טכנולוגיות מוכחות לטיפול בכאבים/אתר רשמי, סוליו אלפא קיור פלוס

המכשיר היחיד שבאמת עוזר לשים סוף לכאב! את ההשפעה תרגישו ברוב המקרים כבר מהטיפול הראשון

סוליו אלפא קיור פלוס הוא מכשיר כחול לבן המיוצר בישראל והוא נמצא כבר בשימוש במעל 50 מכוני פיזיותרפיה מהגדולים בישראל - כי גם הם יודעים שהוא עושה שימוש בשלוש הטכנולוגיות המשולבות בסינרגיה: טכנולוגיה גלי אינפרא אדום, טכנולוגיה גלי לייזר רך וטכנולוגיה גלי רדיו. השילוב הבלעדי הזה פועל להגברת תהליכי הריפוי והתיקון העצמיים של הגוף, להגברת זרימת דם ולהולכה טובה יותר של חמצן ומרכיבים חיוניים לאזור הפגוע. החימום הפנימי של הרקמות יוצר מצבי ריפוי אופטימליים המעודדים תהליכי התחדשות, מפחיתים דלקתיות, משחררים שרירים כואבים, מתח וכאב. האפקט המרפא יכול לסייע גם בהרפיית השרירים והגדלת טווח התנועה.

טכנולוגיית גלי הרדיו - בעיקר בעת שהיא משולבת עם אנרגיית לייזר ואינפרה-אדום - מספקת ריפוי יעיל, מהיר ובטוח לכאבים מסוגים שונים, בהם כאבי ספורט, כאבים כרוניים, כאבי מחזור ועוד. סוליו אלפא קיור פלוס הוא פתרון מצויין לטיפול במגוון רחב של פציעות וכאבים המתפתחים לאחר פעילות ספורטיבית, חבלות טראומה רציניות, כאבים כרוניים או כאבים ואי-נוחות יומיומיים.

לערכת המכשיר מצורף ג'ל מוליך (אלפא ג'ל) אשר מכיל חומצה היאלורונית אשר לה שתי תכונות עיקריות: היא מזינה את העור והמפרקים ומורידה את טמפרטורת שכבת העור החיצונית במהלך הטיפול.

הטיפול במכשיר הוא ללא תופעות לוואי והוא עבר בדיקות מחמירות ואושר גם ע"י משרד הבריאות הישראלי וה-FDA.

מכיוון שסוליו אלפא קיור פלוס הוא המכשיר היחיד שחודר ומחמם בעומק הרקמות (שרירים, גידים ורצועות) לרוב מרגישים את אפקט הטיפול כבר בטיפולים הראשונים. לאור הוכחת הטיפול בטכנולוגיית גלי הרדיו, מוצע כעת המכשיר לטיפול ביתי לסובלים מכאב במחיר ייחודי ובהנחה משמעותית. בנוסף, המכשיר מגיע עד לבית הלקוח כשבאפשרותו להתנסות, לבחון את יעילותו בטיפול בכאב לאורך 60 יום (*בכפוף לתקנון ההחזרים).

כעת תוכלו להנות מ-60 ימי ניסיון, ואם לא תהיו מרוצים מהתוצאות בתום התקופה - תוכלו להחזיר את המכשיר תמורת החזר כספי (בכפוף לתקנון)

בשיתוף Solio
2
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully