וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

השיער נושר ואתם מקריחים? מכשיר הפלא האמריקאי ישים לזה סוף במהירות - עם הנחה בלעדית

בשיתוף HairMax

27.3.2024 / 10:17

השיער הוא חלק בלתי נפרד מהזהות והאישיות שלנו והחשש בקרב גברים ונשים מנשירתו משפיע עלינו ברבדים רבים, נפשיים וגופניים. למרבה המזל יש פתרון מוכח לעצירת נשירת השיער, עם אישור ה FDA: היירמקס, המכשיר שנבדק והוכח מחקרית ב- 7 מחקרים קליניים ועם 90% הצלחה

נשירת שיער היא התמודדות יומיומית שכיחה בכל העולם, אך האם ידעתם שישראל היא בין המדינות המתקרחות ביותר בעולם? יש לכך לא מעט סיבות. מעבר לטמפרטורות הגבוהות בישראל, האוכלוסייה בארץ חיה במתח מתמיד ולעיתים אף בחרדה ובדיכאון השיער הוא נפגע כמעט ישיר של מצב נפשי ירוד. ידוע שסטרס משפיע על מערכת החיסון ויתכן שזהו המנגנון שגורם לכך שלחץ, חרדה או טראומה יגרמו לנשירת שיער מוגברת אצל גברים ונשים כאחד. בנוסף, החיילים שלנו, החיים לפחות שלוש שנים בתנאי חוסר שינה, בשילוב עם תזונה לא מאוזנת, תחושות חרדה ומתח, חשיפה לקור ולחום קיצוניים ובנוסף לזה אף חובשים קסדות וכומתות באופן רב יחסית, משתחררים, במקרים רבים, עם הרבה פחות שיער על הראש ובגיל צעיר מאוד יחסית.

התמודדות עם אובדן שיער והתחלת התקרחות מובילה פעמים רבות להתמודדויות רגשיות לא קלות שיכולות להתבטא בירידה בתחושת הערך העצמי, חרדה ודיכאון.

אם יצא לכם לבקר בארה"ב, בוודאי שמתם לב שיש שם מעט מאד קרחים, אם תהיתם מה הסוד שלהם ואיך הם מונעים נשירת שיער והתקרחות - הכל בזכות בחור יהודי צעיר בשם דיוויד מייקלס. בשנת 1999 נחשף לראשונה מייקלס בן ה-35 לטכנולוגיית הלייזר הרך בעת שניסה דרכים שונות לטיפול בנשירת השיער שלו, לאחר ניסוי וטעייה, הוא גילה את טכנולוגיית הלייזר פוטו-תראפיה במרפאה בסידני ולאחר סדרת טיפולים קצרה, שיערו הפך לסמיך יותר, נשירת השיער נעצרה, ועל ראשו הגיח שיער חדש, בריא ויפה.

מייקלס החליט שהוא חייב להנגיש את הטכנולוגיה הזו באופן ידידותי ביותר לכל הציבור בארה"ב ובעולם - והמציא את מברשת שיער הלייזר היירמקס.

אישה משתמשת במברשת לייזר של היירמקס  לטיפול נגד נשירת שיער והתקרחות. hairmax,
אישה משתמשת במברשת לייזר של היירמקס לטיפול נגד נשירת שיער והתקרחות/hairmax

הנחה בלעדית

מבצע מיוחד ובלעדי - 100 ש"ח הנחה לגולשי וואלה.
השתמשו בקוד הקופון walla24
הקופון בתוקף עד ה 30/6/24.

פיתוח מסרק הלייזר ועיצובו הארגונומי לקחו מספר שנים עד שנוצר האב-טיפוס הראשון. אך מייקלס לא הסתפק בכך - מעבר לשאיפה שלו לסייע לכלל האנשים, הוא ביצע ניסויים קליניים בראשות מדענים מתחום הפוטו-תראפיה והצליח להוכיח ללא כל צל של ספק את יעילותו של מסרק הלייזר היירמקס. בארה"ב, מכשיר כמו היירמקס המיועד לטיפול אישי ומבטיח תוצאות, מצריך הוכחות קליניות, מחקרים מפוקחים וחשוב מכל, אישור של הFDA האמריקאי שידוע כמחמיר ביותר בעולם.

חודשים עברו, עשרות מחקרים נעשו, וההוכחה הגיעה - למעלה מ-90% מהמטופלים בארה"ב הצליחו להפסיק את נשירת השיער שלהם בעקבות טיפול עם מברשת השיער היירמקס.

מאז ועד היום נמכרו בארה"ב למעלה ממיליון יחידות - ובבדיקה שנערכה, אחוזי ההצלחה נשתמרו לכל אורך הדרך, כלומר, למעלה מ-90% מהמטופלים דיווחו, צילמו, העידו והפכו למאושרים בעקבות הפסקת נשירת השיער שלהם.

איך זה עובד?

פעולת המכשיר מתבססת על תהליך הדומה לפוטוסינתזה בצמחים, ובמהלכה אנרגיית האור הטיפולית שמקורה בקרן לייזר ברמה נמוכה, מזינה את זקיק השערה. קרן הלייזר מביאה להמרצת חמצן וחומרים מזינים בקרקפת ומעודדת צמיחה חזקה יותר. אור הלייזר מפחית גם את דילול השיער ומסייע לו לגדול באופן חזק ובריא יותר.

המכשיר בנוי כמו מברשת שיער, ובעל שיניים המיועדות לרווח את השיער כדי לאפשר לקרן הלייזר לבוא במגע עם הקרקפת ולעבוד באופן אופטימאלי. פעולת המכשיר מתבצעת על ידי סירוק קל של השיער למשך שמונה דקות ביום, שלוש עד ארבע פעמים בשבוע. כן. זה הכל ולאחר חודש ימים של שימוש במכשיר נשירת השיער נעצרת ולאחר שלושה חודשים הצמיחה המחודשת תורגש משמעותית.
,
אצל האמריקאים, כמו האמריקאים, יעילות המכשיר לא מספיקה - חשוב גם שיהיה נוח להשתמש במוצר, לכן מייקלס לא הסתפק ביצירת מכשיר מעולה ויעיל ופנה לחברת פניניפרינה האיטלקית: חברת העיצוב העתידנית המובילה שהעיצוב שיצרה להיירמקס זכה לתשומת לב מיוחדת וללשלל פרסי עיצוב בשנים האחרונות בזכות העיצוב הארגונומי החדשני והנוח ביותר לשימוש.

איך תדעו שמברשת היירמקס יכולה לעזור לכם בעצירת הנשירה?

המברשת תסייע לכל מי ששיערו החל לנשור ולהפוך דליל, יש לו מפרצים שהתחילו להתגלות, קרחת בפדחת החלה להופיע, על המברשת מופיעות יותר ויותר שערות לאחר הסירוק וגם כשאתם פוקחים את העיניים בבוקר ומגלים שערות רבות ש"צמחו" עליה במקום על ראשיכם.

אין פה קסם. אם אתם קרחים כבר זמן רב המברשת כל הנראה לא תוכל לסייע לכם, מאחר ששורשים מתים לא ניתן להחיות בשום צורה ודרך. יחד עם זאת, שורשים חלשים אפשר גם אפשר להציל! מסרק הלייזר היירמקס מגביר את זרימת הדם לזקיק, מזרים את החמצן לשורש השערה, מחזק את השורשים ובכך מסייע בהפסקת נשירת השיער, חיזוק ובהצמחת שיער חדש, בריא, צפוף, עבה ומלא חיוניות.

גם אם במשפחה שלכם כולם סבלו מנשירת שיער, גם אם הקרחת עוברת בירושה מדור לדור, אפשר לעצור את השרשרת - הזרמת החמצן באמצעות טיפול בלייזר משנה את כללי הטבע ומסייעת לשורשי השיער להתגבר אפילו על הגנים שיירשתם מהוריכם.

אישה משתמשת בקשת לייזר 41  של היירמקס  לטיפול נגד נשירת שיער והתקרחות. hairmax,
אישה משתמשת בקשת לייזר 41 של היירמקס לטיפול נגד נשירת שיער והתקרחות/hairmax

עכשיו - המהפכה הגיעה גם לישראל

אחרי שהגיע למקומות רבים בעולם, מכשיר הלייזר הביתי, HairMax למניעת דלילות שיער והקרחה, הושק גם בישראל. בארץ שמעו על הצלחת המברשת ועד מהרה החלו לבדוק את המכשיר ולחקור את הטכנולוגיה - מגוון ערוצי טלוויזיה, אתרי אינטרנט ועיתונים ביקשו לבדוק האם היירמקס אכן מועיל כל כך - הביקורות החיוביות והניסיונות הוכיחו שהאמריקאים אינם טועים - מברשת הלייזר היירמקס נוסתה והוכחה כהצלחה אמיתית ופתרון טיפול בנשירת השיער גם אצל גברים וגם אצל נשים.


בישראל משווקת החברה 3 דגמים:

דגם Ultima 9
מברשת הלייזר אולטימה 9 מספקת אנרגיית אור טיפולית לזקיקי השיער שלך באמצעות 9 קרני לייזר רפואיות (ללא נוריות). יש להשתמש בה במשך 11 דקות, 3 ימים בשבוע (יום כן יום לא) ותוכלו לחוות צמיחת שיער מחודשת עם צפיפות שערות מוגברת, מלאות וחיוניות.

דגם Ultima 12
המברשת המתקדמת ביותר, עם 12 מודולים של לייזר וצג דיגיטלי למעקב יומי אחר התקדמות הטיפול. יש להשתמש בה רק במשך 8 דקות, 3 ימים בשבוע (יום כן, יום לא) והיא תהפוך את תהליך הדילול לצמיחה ותעזור להאריך ולשחזר את מחזור הצמיחה הטבעי של שיערך. המכשיר הזה כולל פטנט שיניים מיוחד המיועד להפריד את השיער שלך ולהעביר אל הזקיקים שלך את אור הלייזר לטיפול היעיל ביותר.

דגם LaserBand 41
קשת היירמקס לייזר כוללת 41 מודולים של לייזר (אמיתי, לא לדים), לטיפול מהיר ביותר - רק 3 דקות לטיפול, 3 פעמים בשבוע (יום כן, יום לא). גמישות הקשת מאפשרת נוחות מרבית והתאמה להיקפי ראש שונים. הקשת נטענת וקלה לנשיאה כך שתוכלו לקחת אותה איתכם לטיולים בארץ ובחו"ל, בקלות והיא יעילה ביותר הן לטיפול בהתקרחות בקרב נשים, והן בקרב התקרחות גברים. עיצוב הקשת הייחודי כולל שיני פטנט לשם הפרדת השיער, זאת על מנת לאפשר את אספקת אור הלייזר האופטימלית לזקיקים במהלך הטיפול. שלושת האלמנטים של היירמקס ליעילות: שיני הפרדת השיער, עוצמת אור הלייזר ותכיפות אור הלייזר, פועלים יחד כדי לספק טיפול יעיל ביותר לאובדן שיער ולשיער דליל והטיפול באמצעות קשת הלייזר מאפשר נוחות, ניידות וקלות לשימוש ביתי, כשאפילו אין צורך להחזיק אותו, אלא הוא יושב צמוד על הראש.

התוצאות של שלושת המכשירים זהות ובשלושתם אור הלייזר מזין את זקיקי השיער, יוצר גירוי לזקיקים, מטפל בהידלדלות השיער, ומשחזר את מחזור הצמיחה הטבעי של שיערך- טכנולוגיה זו שהייתה מוכרת עד כה רק במכונים מקצועיים, מעודדת צמיחת שיער צפופה ומלאה. ההבדל בין המכשירים טמון רק בנוחות וזמן הטיפול.

אז אם את/ה מאבדים שיער, בתקופת נשירה או שאיבדתם שיער בשנתיים האחרונות - זה הזמן להתחיל לטפל בעצמכם בהיירמקס ולשמור על השיער על הראש.

וכעת - מבצע מיוחד ובלעדי - 100 ש"ח הנחה לגולשי וואלה.
השתמשו בקוד הקופון walla24
הקופון בתוקף עד ה 30/6/24.

בשיתוף HairMax
4
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully