וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

"חסד-ואמת נפגשו, צדק ושלום נשקו": עדי קוסטה דואק עורכת דין לדיני עבודה

בשיתוף משרד עורכי דין עדי קוסטה דואק בשיתוף Smart

10.6.2024 / 14:56

בעלי מעמד וכוח הם בעלי היכולת והאמצעים לקבל ליווי משפטי חזק ומקצועי, אך עדי קוסטה דואק ומשרדה דואגים לכך שליווי משפטי כזה יגיע גם לאזרח הקטן.

בחירה במשרד של עדי קוסטה דואק היא יותר מבחירה בליווי משפטי מקצועי שידאג למימוש זכויותיכם, זו היא בחירה נבונה כאשר מדובר בבחירת ליווי משפטי שמכיר את נבכי המערכות והמוסדות הממשלתיים בכדי להביא לצדק והגינות כלפיי העובדים, הגנה על זכויות יסוד וכבודו של כל אדם בשוק העבודה.

עדי קוסטה דואק. דני כתרי,
עדי קוסטה דואק/דני כתרי

לא פעם מוצא עצמו האזרח הקטן מתמודד מול חוסר צדק והגינות בעבודה, מול ממסד ממשלתי או מול גוף מערכתי שהוא. רוב האנשים יתייאשו מבעוד מועד ויניחו כי אין להם סיכוי מול המערכות הקיימות, וכך זכויות יסוד בסיסיות יורדות לטמיון. אזרחים אלו נופלים בין הכיסאות ואין איש ששומע או רואה. אך ישנם גם עורכי דין שכל עיסוקם הוא הבאת אזרחים אלו לקדמת הבמה ויעשו כל שביכולתם לעמוד יחד עם האזרח הקטן מול המערכת המשפטית ולהביא למימוש זכויותיו.

על מנת להביא לצדק והגינות במקומות שבהם חשכו בהם הסדר והצדק, דרוש אדם שלא מוותר ועורך דין מנוסה שזוהי שליחותו, ליווי משפטי מקצועי והוגן עבור כל אדם באשר הוא.

"חסד-ואמת נפגשו, צדק ושלום נשקו", זה הוא הציטוט עימו הולכת קוסטה דואק. השירות והמקצועיות הם יוצאי דופן ומתרכזים במתן שירותי ליווי משפטי ללקוחות שלאו דווקא תמיד יכולים לקבל ליווי מקצועי מסוג זה, שלרוב לקוחות בעלי כוח ומעמד באיגודים וארגונים גדולים בעלי אמצעים וקשרים זוכים להם.

עדי קוסטה דואק. דני כתרי,
עדי קוסטה דואק/דני כתרי

"לדעת שיש מי שתשמור על הזכויות שלך, ותדאג שתקבל את מה שמגיע לך, זה שקט נפשי"

מבין עורכי הדין ומשרדי הענק שקיימים בשוק המשפטי, עדי קוסטה דואק היא עורכת דין אשר פוגשת ורואה את לקוחותיה בגובה העיניים, מציעה שירות מקצועי במסירות וכחלק משליחותה. עדי קוסטה דואק היא ותיקה ומנוסה בתחום דיני העבודה, הקדישה את רוב שנות הקריירה לקידום זכויות העובדים והגנה על תנאי העבודה הבסיסיים. בתפקידה הקודם כמנהלת חטיבת נותני השירותים בהסתדרות הלאומית, היא נלחמה עבור עשרות אלפי עובדי כוח אדם, אבטחה וניקיון ברחבי הארץ.

אחד מהישגיה הבולטים היה קידום חקיקת "חוק עמדות מאבטחים" בשנת 2016. החוק החשוב הזה נועד להבטיח תנאי עבודה הוגנים לעובדי האבטחה, קבוצה שלעתים קרובות סובלת מניצול ותנאים קשים. בזכות מאמציה הנמרצים, המאבטחים זכו להגנות חוקיות חשובות כמו הסדרת שעות העבודה, זכויות סוציאליות, תנאים פיזיים נאותים ועוד.

כיום קוסטה דואק ממשיכה לפעול כיועצת מומחית בתחום דיני העבודה, ומגנה על האינטרסים של עובדים מפני ניצול או התעמרות מצד המעסיקים. פעילותה חשובה להגנה על זכויות היסוד והכבוד של כל אדם בשוק העבודה.

עדי קוסטה דואק היא עורכת דין מנוסה ונחושה שעבודתה מונחית על ידי מטרה אחת - להבטיח שלקוחותיה מקבלים את מלוא הזכויות והתגמולים המגיעים להם על פי החוק. היא נלחמת בנחישות כדי להשיג את התוצאה המיטבית עבורם.

אחד התחומים החשובים בהם היא מתמחה הוא דיני הביטוח הלאומי - תחום מורכב ועשיר בו הידע והניסיון הם קריטיים. תחום בו אזרחים רבים עשויים להתייאש ולוותר מראש בגלל המורכבויות והתהליכים המשפטיים הארוכים. קוסטה דואק מכירה לעומק את כל סוגי הקצבאות והזכויות לכל גיל ומצב, וכן את ההליכים והוועדות הרפואיות הנדרשים לקבלתן. הבנתה המקיפה מאפשרת לה ללוות כל לקוח באופן אישי וחם, ולסייע לו לממש את כל הזכויות המגיעות לו במהירות וביעילות.

מלבד פועלה הנכבד בכל הנוגע לדיני עבודה ודיני הביטוח הלאומי, עוד תמצאו באמתחתה ניסיון רב בהגשת תביעות להכרה בנכות רפואית ונפשית עקב השירות לחיילי צה"ל ועובדי כוחות הביטחון (משטרת ישראל). יתרה מזאת, משרדה עוסק גם בדיני צוואות, ייפוי כוח מתמשך וירושות.
בזכות מומחיותה, נחישותה והתמסרותה לטובת לקוחותיה, עו"ד קוסטה דואק היא שותפה חשובה במאבק למיצוי זכויות בחוק.

הביקורות וההמלצות הן רבות והמשרד של עדי קוסטה דואק מחזיק במספר מכובד של הצלחות משפטיות. על מנת לקבל את שירותיה של עורכת הדין קוסטה דואק ומשרדה, תוכלו לפנות למשרד לשיחת ייעוץ טלפונית או פגישה במשרד.

לפרטים נוספים ויצירת קשר עם המשרד מוזמנים לבקר באתר

בשיתוף משרד עורכי דין עדי קוסטה דואק בשיתוף Smart
2
walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully